Pause

20. ledna 2018 v 19:02 | Terez
Zdravím ♥
Vím že jsem naposledy psala někdy v srpnu, což je dlouhá doba, ale dělo se dost věcí. V září jsem tedy nastoupila na vysokou školu, obor: dokumentace památek. Dost lidí si pod tím to pojmem představí leda cos, ale ač to zní lehce, není to tak. Tedy vzhledem k tomu, že já už mám nějaké ty základy ze střední, tak některé předměty nejsou pro mě až tak složité. Ale yní máme zkouškové období a je to chaos. Nevím co dříve. Naštěstí už to mám pomalu za sebou. Ale je to samý stres.

Mmm, s jídlem to není nic čím bych se chtěla chlubit. Jsem na koleji, takže si vetšinou vezu ňáké jídla z domova co se uvaří a pak bohužel ňáké to instantí jídlo. Váhu si ale držím v rozmezí 60-61. Nejsem z toho nadšená, ale aspoň nebřibírám, bohužel ani nehubnu. Jediné co, tak v tom to zkoužkovém období, když se stresuji nemám moc hlad, takže nejím tolik. Jinak se ale snažím jíst pravidelě. Co jsem na koleji, tak ani necvičím. Chtěla bych zase začít, je znát, že nemám žádný pohyb.

Bála jsem se, že se oddálím rodině a příteli, což se nastalo. Řekla bych, že je to možná i lepší. Více spolu mluvíme a jsem víc, jak to napsat, jsem mamce schopa říct i věci, které bych ji dříve neřekla. Asi je to z toho stresu a jak jsem na koleji. Doma je prostě doma a avalí se vám všechny ty problémy, které celou tu dobu držíte v době máte deprese a nakonec s tím musíte už vyjít ven. Jsem ráda že mám v mámě a u přítele oporu. Jediné co mi zlepší náladu, když se cítím sama na koleji, je má spolubydlící. Ve škole máme dobrý kolektiv, jsme třída je holek. Jsem ráda, že jsem našla dalšího skvělého člověk, v kterém mám též oporu a konečně někdo chápe více mé problémy. Doufám, že ji neztratím ♥ Na druhou stranu, co jsem na škole, neviděla jsem se už dlouho s mojí nejlepší kamarádkou. Ani přes Vánoce, což mě moc mrzí, ale musím se smířit s tím, že už tak mám málo času a ona má také svůj život.

A když už máme ten Nový rok, dala jsem si nějaká předsevzetí, např. naučit se už konečně hrát na kytaru podle akordů, více číst, naučit se plést/háčkovat, nenadávat tolik, být trochu pozitivnější a milá k lidem. Až mi skončí zkoušky, chtěla bych se vrhnout do toho háčkování. Čtu už od Vánoc, nebo se o to aspoň pokouším, teď zase není tolik času a hlavně nevím co číst dříve.

Doufám, že Vám se daří lépe.


Terez ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enny Enny | Web | 19. února 2018 v 10:36 | Reagovat

:-) ♥♥♥AHOJ♥♥♥ :-)
V prvom rade by som ti chcela povedať že máš veľmi pekný blog! Ja mám tiež ProAna blog... A tak ma napadlo že ak by si mala záujem, mohli by sme spriateliť naše blogy. A budeme sa navzájom podoporvať. Ja by som bola velmi rada.
Zatiaľ Ahoj a drž sa :)
:-)  :-)  :-)
Enny

2 aboutmygreatlife aboutmygreatlife | 20. února 2018 v 12:25 | Reagovat

[1]: Ahoj♥♥ Děkuji. :) Moc ráda spřátelím. A budu ráda i za podporu. :3 Také se drž :)

3 Chelsia Chelsia | E-mail | Web | 26. února 2018 v 9:38 | Reagovat

Ahojky ráda bych s vámi navázala kontakt(podporu) po emailu.Ať už se zakladatelkou webu nebo s komentujícími.
Jestli budete chtít,mrkněte zde na můj pro ana blog.Ráda tě přidám do spřátelených blogů :)
https://tajny-zivot-chelsea-a-loly.webnode.cz/prvni-tyden2/
Těším se Chelsia

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama