Again?

5. ledna 2017 v 23:10
Znáte ten pocit, když vám je na nic? Je vám smutno a vy nevíte proč. Poslední dobou se mi to stává čím dál víc. I když mám okolo sebe pár lidí, co mě rozesmějí, uvnitř to mám ale stejné, mimo vše, nevnímám, vše mi uniká. Ztrácím se ve svých vlastních myšlenkách a občas už nevím, co je vlastně pravda, čemu mám věřit. Moje city jsou jak někde v mixéru a já ani nevím co cítím a z toho jsem pěkně zmatená. Bojím se, že se něco nepovede, že to skončí špatně a nebo to prostě ňějak skončí a já budu třeba nakonec ráda.
Poslední dobou nemám ani na nic náladu, krom jedné věci, která je tajná :D. Jsem ráda, že mě ve škole i mimo nic podrží a rozveselí má kamarádka M. Za to jsem ji hrozně vděčná. Vlastně mi ukázala svět i trochu jinak.
Nebudu vám tu psát o blbostech, jak se vzpamatova ze vztahu, protože na to má každý svůj způsob. Tím chci jenom říct, že tím mé nálady způsobeny nejsou.
Občas mám chuť utéct někam do lesa nebo do přírody a sednout si tam a poslouchat přírodu a utápět se dál ve svých myšlenkách. Nebo jet k mořu a jen tak sedět na pláži. Cítit se vážně volná a zapomenout na vše.
Byla bych ráda, kdybych nebya jediná, kdo to takhle má a myslím si, že nás je víc.
Každý máme svůj život a já ho pořád promrhávám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misaki Misaki | Web | 5. ledna 2017 v 23:51 | Reagovat

Jo, takový pocit znám moc dobře, bohužel. BTW: je ta tajná věc, to co si myslím? :D
..Jo svět tak trochu jinak, tak jsem tak trochu jiná :D
Taky mi přijde, že svůj život promrhávám.

2 Lauralex Lauralex | Web | 6. ledna 2017 v 14:37 | Reagovat

A takhle pořád dokola.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama