Leden 2017

Amy a Roger: Na cestě

23. ledna 2017 v 19:32 | Terez.. |  Články
Dnes tu mám recenzi na kniku, která spadá do mých oblíbených: Amy a Roger: Na cestě
Je od spisovatelky - Morgon Matsonové a nakladatelství COOBOO, které jistě všichni známe.
Pamatuji si, jak jsem ji strašně moc chtěla a nakonec jsem se ji dočkala.
Čte se jedním dechem. Měli jsem ji předčtenou během pár dnů.
A teď k ději.
Hlavní postavě Amy zemře otec při autoněhoně, které se také zůčastnila. Od té doby má Amy strach řídit. Její matka se rozhodne přestěhovat a odjed do nového státu dřív, a tak Amy zařídí ovoz a to Rogera. S Amy se znají od mala, ale čím byli starší, tím se přestali vídat.
Spolu se vydávájí na trip a rozhodnou se trochu pozměnit trasu a navšítit místa, která chtějí. Začně se to ale komplikovat a Amy pomalu zjišťuje, že se do Rogera zamilovává, ten měl ale v plánu navštívit svou bývalou přítelkyni.
Víc vám neprozradím. Jak si myslítě, že to dopadlo? Četl jste někdo knihu a jaký na ni máte názor? Určitě se podělte o svůj názor.
Mějte se fajn a čtěte, čtěte..čtěte.

Time

16. ledna 2017 v 19:38 | Terez.. |  Deník
Ahooj, dnes bych chtěla probrat čas. Poslední dobou ho vůbec nemám. Díky maturitnímu ročníku se pořád věnuji škole a ničemu jinému. Prostě ráno vstanu, jdu do školy, tam jsem tak do 4, někdy půl 5 a jdu domů. Doma se najím, dám i vanu a vytáhnu učení. Maturitní otázky, učení na písemky a seminárky. Bohužel, naposled jsem to trochu přehnala a zhroutila se z toho. Musela jsem si vzít den volna a tak jsem vynechala školu. Už ani moc nespím.
Naštěstí se v sobotu našel ňáký ten čas, a tak jsem strávila víkend u mé kamarádky,jenže v neděli zase škola.
Snažím si udělat čas i na plesy, např. příští pátek na jeden jdu a už se hrozně těším.
Ráda bych si také udělala výlet někam, ale pořád nevím, jak to dopadne.
Mimo to mě čeká i můj ples a já pořád nevím co s vlasama a jaké líčení. Šaty a boty už naštěstí mám. Kdyby někoho zvás napad nějaký účes,určitě se o něj podělte. Budu ráda.
Tímto jsem asi u konce s kratším článkem a mířím se zase učit.
Mějte se.

Again?

5. ledna 2017 v 23:10
Znáte ten pocit, když vám je na nic? Je vám smutno a vy nevíte proč. Poslední dobou se mi to stává čím dál víc. I když mám okolo sebe pár lidí, co mě rozesmějí, uvnitř to mám ale stejné, mimo vše, nevnímám, vše mi uniká. Ztrácím se ve svých vlastních myšlenkách a občas už nevím, co je vlastně pravda, čemu mám věřit. Moje city jsou jak někde v mixéru a já ani nevím co cítím a z toho jsem pěkně zmatená. Bojím se, že se něco nepovede, že to skončí špatně a nebo to prostě ňějak skončí a já budu třeba nakonec ráda.
Poslední dobou nemám ani na nic náladu, krom jedné věci, která je tajná :D. Jsem ráda, že mě ve škole i mimo nic podrží a rozveselí má kamarádka M. Za to jsem ji hrozně vděčná. Vlastně mi ukázala svět i trochu jinak.
Nebudu vám tu psát o blbostech, jak se vzpamatova ze vztahu, protože na to má každý svůj způsob. Tím chci jenom říct, že tím mé nálady způsobeny nejsou.
Občas mám chuť utéct někam do lesa nebo do přírody a sednout si tam a poslouchat přírodu a utápět se dál ve svých myšlenkách. Nebo jet k mořu a jen tak sedět na pláži. Cítit se vážně volná a zapomenout na vše.
Byla bych ráda, kdybych nebya jediná, kdo to takhle má a myslím si, že nás je víc.
Každý máme svůj život a já ho pořád promrhávám.

Očekávání

1. ledna 2017 v 17:32 | Terez.. |  Deník
Nový rok je tu a já si řekla, že se Vám budu už vážně věnovat a pokusím se najít nějaký ten čas.
Vánoce a Nový rok jsem trávila s rodinou, protože s přítelem jsme se rozešli. Takže mám teď víc času a prostoru pro sebe. Tím je vše jednodušší. No za rok 2016 se stalo dost věcí. Koupii jsme si s přítelem králička Minnie, která je ale momentálně u něj. Byla jsem na akci CarWars, kdo nevíte, co to je, najděte si to na internetu, ale zábavy je zde dost. A v létě jsme byla na horách.
Už jsem v posledním ročníku, takže se mi blíží maturita a ján nevím co dřív.
Také jsem se rozhodla psát na wattpad, tak uvidím, jak se mi povede.
Přeji všem jen to nejlepší do Nového roku.