Červenec 2015

Láska?

26. července 2015 v 21:04 | Terez.. |  Deník
Ahojky,
tak jsme v pátek vyrazili k známým tedy. Večer jsme grilovaly a pak jsem šla brzo spát, aby byla už sobota. Ráno jsem vstala a šla se upravit, pak chvilku na mobilu, venku, oběd a nakonec jsem šla čekat než přijede kámoš. Joo bylo to fajn, šli jsme se projít a blbi jsme. Je možné, že se do někoho můžete "zakoukat", tak rychle, i když ani nechcete? No mimo to, později večer došlo k loučení, což není má oblíbená věc. Musím tam teď jezdit častějš a ne abysme se zas viděli za dva roky :D Takže plánuji dopředu :D Rozhodně se tam těším. Večer jsme zase grilovali a v dnes cca ve 3 vyrazili domů. Je tu trochu nuda, ale doma je doma :3 Asi půjdu na skype a pustím ňáký film.
Tak páčko :))

Přespávačka

23. července 2015 v 21:13 | Terez.. |  Deník
Ahojky, tak včera jsem byla s mamkou a s bráchou na obědě v Nise(obchoďák). Po obědě jsem vyrazila čekat na kímošku a abych si zpříjemnila čekání, tak jsem si koupila malinový koktejl. Domča přijela a my vyrazili po chvíli k ní. No nejdřív jsme zkoukli film a pak si objednali pizzu. Hm byly dobrý :3 Večer jsme si šli udělat procházku k přehradě, kde jsme si pak sedli na molo a sledovaly světla na vodě a povídali si. Domů jsme dorazili asi kolem 11 no a pak jsme ještě kecali. No a dnes jsme zase různě blbli. Zítra zase jedu k jedné kámošce, do vesnice, která je 4 km od té mé staré, takže obvolám pát lidí. Ráda bych je viděla. Snad budou mít čas. Předchvilkou jsem si zapálila svíčku a pustila ňákou hudbu, abych si zpříjemnila večer. Tak se zatím mějte :))

Je to ten pravý, nebo ne?

21. července 2015 v 20:54 Články
Máte ten pocit, že znáte člověka a on je váš "pan/í dokonalý", prostě ideální představa vašeho idola/ky? Určitě ano, ale jakoby osud nepřál abyste byli spolu. Potkala jsem kluka a v jednu chvíli si říkala, že třeba on je ten někdo s kým bych mohla prožít život, i když v tomhle věku představa, že mám být s někým na pořád, je trochu divná, ale neodsuzuji to. No jenže po pár měsících jsem si uvědomila, že to není on, ale někdo jiný. Teď docela výhlížím typy jemu podobné, ale nic se mu nevyrovná že. Mám pocit, že to on ke mně patří, že si ve všem rozumíe, ale třeba se pletu. Ale co když je tu ještě někdo, kdo vám vyhovuje také ve všem, ale i tak to prostě nejde. Má pak cenu se snažit s nimi být, i když jen jít ven nebo tak. Nebo prostě přestat čekat na "zázrak" a víceméně zapomenout? Co myslíte?

Photoalbum

21. července 2015 v 20:34 Deník
Mmm ráno mě probudilo sluníčko, tak jsem hned vylezla z postee a šla si udělat snídani. Těšila jsem až půjdu ven s kámoškou a tak jsem hned po obědě vyrazila. Bylo zase horko, tak jsme se pařili, ale i tak jsme si den užili. No chtěla photoalbum, jednobarevné. Nevěřili byste jaký je problém takové sehnat. Prošli jsme snad všechny krámy a nic. Radši jsme si daly jahodový a borůvkový koktejl. S těma jsme pak courali v knihkupectví a v hračkářtví, kde jsme ještě pořád hledali. A udělali pár šílených fotek. Už nás vážně boleli nohy, tak jsme si radši koupili zmrzku a sedli si na náměstí. Byli docela velký, ani jsem ji nedojedla :D Ovšem nejlepší bylo, když jsme chvílli seděli v nákupáku a jeli ňácí kluci, taková partička, okolo 20 let. No a zamávali ním, tak jsem taky zamávala ze strandy. Chvíli na to jsem dostala asi 10ti minutový záchvat smíchu. Ani nevím z čeho, ale nešlo to zastavit, a pak jsme se smáli už obě. K večeru jsme se už odloučili. Já přišla domů a flákla sebou na postel. Ještě teď ty nohy bolí :D


Pár slov

20. července 2015 v 21:03 | Terez.. |  Deník
Jak vidíte, obnovila jsem zase blog. Naskytla se možnost psaní, když už mám čas. Konec šk. roku byl trochu rušný a navíc jsme se rozešli s přítelem. Takže se vám budu věnovat víc, doufám :D No, úspěšně jsem dokončila druhý ročník a tadá, třeťák už čeká. Pfuu, to zas bude. Ta předstva mít pořád od 7 do půl 5 je hrozná, ale i tak bude čas. A navíc mám poslední dobou víc a víc chuť psát. Jen občas nevím co. No už je skoro půlka prázdnin za námy a já byla jen u tety na týden, hlídat malou sestřenku (6), ale užili jsme si to. Zkoušela mi česat vlasy a masírovat záda, což jsem jí samozdřejmě oplatila. Akorát to jejich kotě mě ráno budilo. Takže jsem pak doma dospávala. Jinak v srpnu vyrážíme do hor. A pak doufám, že mi vyjde brigáda. Měla bych jít s kámoškou na koupálko, takže celý den na sluníčku. A poslední týden v srpnu, praxe ve škole. Pfuu, vůbec se mi nechce. Chtěla jsem ještě zajet za kamarády, ale to nějak nestíhám, tak hod o šk. rok. A co jinak počasí u vás? TAdy se včera zatáhlo k obědu a byla chvíli bouřka a to samé i večer, plus vichr. A teď prý mají zase nastat tropická vedra. Já teda už nevím ani, co na sebe. Umírám horkem ve všem. Tak se mějte :))

Pár fotek z Francie

20. července 2015 v 20:15 Fotky

Fotky

20. července 2015 v 19:29 FotkyNejlepší čas, dát si osvěžující, ledovou kávu :3
A pár obrázků ze staršího domu. Trochu strašidelné :3

Affs

20. července 2015 v 17:52 | Terez..
Crazy Safety Pin/ Fimmi & Mí