Březen 2015

City

23. března 2015 v 21:00 Deník
Omlouvám se, že jsem nepsala, ale asi teď chvíli psát ani nebudu. Včera jsem to ukončila s přítelem, protože to jinak nešlo. No a teď mám ty chvilky kdy jsem ráda, ale i kdy mi chybí. Vím jen, že to pro mě bylo dorbré, protože teď mi nikdo nic nebude zakazovat a vyčítat, tak se chci zaměřit hlavně na školu a pomalu se z toho dostat. Vzhledem k tomu, že chodíme na stejnou školu a on chce chodit ven, je to ještě těžsí. Tak se zt mějtě. Paa :))

Co dál?

19. března 2015 v 19:44 Deník
Tak jsem měla psát dnes písemku, ale učitelka na ni zapomněla, takže příští týden píšem 2x. Skvělý. O víkendu se budu muset jen učit, ale nejradši bych s někým zašla ven a vše vypustila. Lidi mi říkaj ať ukončím vztah, ale já nevím, poslední dobou to není ono :/ Potřebuju oddych od všeho. Od příštího týdne bych už vážně chtěla začít cvičit, ale kvůli kolenu ještě nesmím běhat a skákat, takže musím najít i jiné cviky. Kdyby jste někdo měl dobré strínky ohledně cvičení, tak prosím napište. Budu ráda :3 No na velikonece pojedu k přítelovi, tak uvidím co se jak vyvine. Ale po mém boku stojí kámoš, co mě uklidně a podporuje, tak aspoň někdo, kdo ve mě věří :D Děkuju ;) Poslední dobou mě to tu začíná štvát, jak ve škole, tak celé město. Nekradši bych už odjela jinam a vše hodila za hlavu, ale svítí aspoň sluníčko a začíná se dělat hezky, tak mě to táhne ven. Asi si zítra udělám sama procházku se sluchátky v uších a pak si někde na chvíli sednu. Užívejte si sluníčka. Paa :))

Písemky

17. března 2015 v 22:04 Deník
Tak dnes se nijak nic zvláštního nedělo. Ve čtrvtek si musím dopsat pár písemek a učit se na další. Zítra jdu na vytáhnutí stehů, takže snad už konečně budu moct odložit berle. Jinak přemýšlím jestli mám jet na řípskou pouť, mohla bych vidět po roce kámoše a i jeho holku :3 Což se na Žandu těším...už abych ji viděla naživo. :P
Přemýslím, že začnu cvičit, už bz to chtělo spevnit pár věcí :D Ale pak se mi ňák nechce do toho, když se přemlouvám. :D No snad se jednou už odvážím. :D Tak přeji dobrou noc :)

Zvláštní pocit

15. března 2015 v 20:19 Deník
Tak narozky za sebou a zase o rok starší. Oslava byla super. Ještě ten den jsme s přítelem byli sehnat dárek malé sestřence, tak jsme našli omalovánky ledového království a byla z nich nadšená :3 Akorád jsme chodili moc po městě, takže koleno bolí ještě víc :/ Ale zvykám si :D No a teď všichni odjeli a přítel před chvílí odešel, takže mám ten zvláštní pocit, kdy na mě spadne všechen klid, nuda atd. A navíc zítra už do školy po dvouch týdnech. Nechce se mi..mezi ty lidi a tak :/ No takže já se jdu dál nudit. Paaa :))

Blíží se narozky

13. března 2015 v 11:22 Deník
Ahooj, dnes přijedou příbuzní a s nima tedy moje malá princezna. Už se na ní těším :3 Bude tu i přítel, takže by mohla být zábava, ikdyž není oc společenský co se týče rodin. No chtěla jsem psát už včera, ale nebyl moc čas, takže co je nového? Koleno čím dál tím víc volí a v úterý jsem omdlela, ještě že mamka byla doma a hned mě probrala. Stalo se mi to teprve po druhé. Poprvé to bylo před rokem a to s mamkou v pojišťovně. Asi to je tlakem a vedrem. Nejdřív mi zalehnou uši a pak se i rozšíří zorničky, dál už o sobě nevím. V celku mě to děsí :/ Stává se vám to také? No a teď ta lepší zpráva a to, že zítra mám narozky :3 Dárky jsem už teda dostala předčastně a další až v květnu a to je koncert :3 Zároveň má přítěl v dubnu svátek a já nevím, co mu mám koupit. Říká, že nic nechce, ale je mi to blbý mu nic nedát. No a mě vyšli další dva seriály a od jednoho rovnou dva díly, tak pádím koukat. Mějte se T. :))

Konečně doma

9. března 2015 v 19:07 Deník
Tak jsem se včera vrátila z nemocnice. Koleno je v celku v poho, občas zabolí, ale na krk nemá. Měla jsem krkem zavedenou hadičku a ted ho mám spálený od kyslíku, takže nemůžu moc jíst, spíš jen tekutou stravu. Ještě týden doma, ale pak dohánět tu školu :/ Pobyt v nemocnici mi zpříjemnil přítel a naši, kteří se zamnou přišli podívat :3 Jinak tam byla v celku nuda. Jinak u mě asi nic nového. A co u vás? :)

Nervozita

4. března 2015 v 20:31 Deník
Ahoj, poslední dobou jsem v celku nervózní. Zítra už nastupuju do nemocnice a v pátek operace. Doufám, že mám zabaleno vše. Poslední dva dny jsem ani nechodila do školy, byla jsem nachlazená, taky abych se toho zbavila. Ale dnes mi dnes spříjemnil přítel a taky se zamnou příde podívat do nemocnice, takže to tam nebude až zas tak nepříjemné. No z toho plyne, že tu pár dní nebudu. :/ Už se vidím zas o berlích. To bude něco šlapat schody až do 3. patřa ve škole. Děs :D Ale chvilka odpočinku od školy :3 Tak se zatím mějte. Paa :))

A zase pondělí

2. března 2015 v 20:35 Deník
Dnes mám trochu zvláštní náladu a navíc mi není moc dobře. :/ Psali jsme písemku, ze které mám fakt dobrý pocit a navíc mě potěšily známky z figury. Akorád mám pocit, že mě nácí spolužáci trošku "nenávidí". Jsem jediná ze třídu co má ze seminárky za 1 a ostatní 3,4. Tak nevím no, ale co, pro mě je to dobré. :D Jinak netuším co se vztahem, mám trochu problémy. Dnes jsme s přítelem něco vyřešili, ale nevím jak to bude pokračovat dál. Nadruhou stranu jsem včera pokecala s kámošem, s kterým jsem dlouho nemluvila a zvedl aspoň náladu. No a zítra na předoperačí a ve čtvrtek nástup do nemocnice, když vše bude v pohodě. Mám z toho trochu strach, ale je to jen operace kolene :D A co vy a škola..?? :)