Únor 2015

Náběr affs

28. února 2015 v 20:46
Ahoj, rozhodla jsem se pro náběr affs. Prosím zapiště se, kdo budete mít zájem. Budu moc ráda.
Do komentů ->
- Blog
- Kolikrát do týdne budeš obíhat
Jen mi prosím do komentů nepiště "obíhám". Děkuji moc.
Terezka

Nakupování :3

28. února 2015 v 17:11 Deník
Ahoj, začala bych včerejškem. Pohádala jsem se vý přítelem, ale už je vše v pořádku. Ignorovala jsem svojí nejka a sedli si s kámoškou. Jinak to byl fajn den a navíc utekl rychle. No a dnes jsem byla s mamkou a s bráchou nakupovat, takže nové boty a oblečení. Čekám už jen až na netu bude další díl oblíbeného seriálu a já ho mohla hned zkouknout :3 Tak snad zítra. Večer asi zahraju ňákou hru a půjdu na skype. A co děláte vy..? :))

Lidé a zklamání

26. února 2015 v 19:38 Deník
Ahoj, rozhodla jsem se napsat o mojí bývalé nejlepší kamarádce.
Byly jsme nejky už od základky a rozhodli se jít na stejnou školu. Měli jsme být spolu na intru, ale nevyšlo to, my jsme se stěhovali a přímo do města, kde je škola. Teď spolu od prváku sedíme, ale s naším kaarádstvím je to horší a horší. Baví se se zvláštní holkou, aspoň tak ji pár lidí vidí. A moje nej se díky ní změnila. Já jsem se tedy zěnila taky, ale u ní to je hrozné. Začala a mě být hnusná..jen na mě řve a nadává mi atd. Horší je, že můj táta slíbil jejmu, že když něco bude potřebovat, tak se o to postará. No a ona se teď stala "jeho dcerou". Aspoň tak to vidíme. Potřebuje tohle a támhleto..on to hned zařídí. Vozí ji věci na intr, který je mimochodem u školy a já když se ho zeptám jestli by mě neodvezl, tak mi jezdí autubus, ale nee ona si pro nic nemůže sjed. Ještě, že ám přítee a kamarády, kteří mi na ňáké situace pomohou zapomenout. Jo také na mě bontuje tátovi, takže táta jede k nim, vrátí se a dozvim se o sobě věcí, které ani sama nevím :D No prostě mooc :DD Když jsme měli věneček na tanečním přišla k nám i s tou svojí kámoškou a akorád jsem si vyslechla, jak bych měla pospíšit atd. Nedostala jsem se ani do koupelny kterou obsadili oni. No a když už jsme byli na věnečku, zeptala jsem se táty jestli si semnou zatancuje a řekl "ne". A radši vzal bráchu a šli domů, že prý tyhle akce nemusí. Včera zamnou přišel a řekl mi, že když byl u té mé bejvalé nejky, tak ši s její rodinou na ples a prý dokonce 5x tancoval a s ní. No asi u to nepřišlo blbé. Od mamky jsem se dozvěděla, že mi má "nejka" nesměla ic o plese říct. Nevím co si už mám yslet a jak se k nim mám chovat. Jí jsem skoro ignrovala..jenže se nou sedí, takže ji musim odpovědět aspoň na pár otázek, ale nechtělo se mi, to mi věřte. Neví o tom, že já vím o tom plese. Ať si nato příde sama když je tak chytrá a musí ze všech dělat blbce jen aby ona byla dorá. No to je asi vše. Jinak ám strašnou radost z písemek, které jsem zvládla :333
Mějte se..paa :)*

Něco o mně

23. února 2015 v 21:44

Jmenuji se Terez.
Je mi 19 let. Jsem studentkou vysoké školy.
Mám ráda dobrou kávu a čaj.
Zajímá mě design, móda a památky.
 

Něco na začátek

23. února 2015 v 14:36 Deník
Ahoj, chtěla bych, abyste věděli, že k blogu mě dovedl seriál "Nešika" (Awkward ). V seriálu vystupuje dívka, která má svůj vlastní blog. No to by stačilo. Velmi tento seriál doporučuji. A teď něco o mém dni.
Ráno jsem se probudila ze zvláštního snu. Šla jsem se jako vždy obléknout a pak nasnídat . Potom nějaká ta úprava a vyrazila na bus, kde na mě čekal přítel. Po příjezdu do školy jsem vyrazila na hodinu figury. Zase jsme kreslili bistu..jako vždy. Následovaly další hodinu typu dějiny umění a matika. Samá nuda. A další tři hodiny v ateliéru na výtvarce . V plány mám ještě zajed za přítelem a někam se projít. Večer si asi pustím ňáký film a budu se učit. :/ V podstatě samá nuda až na pár výjimek.
No tak ňák takto bych svůj blog chtěla vést a samozřejmě ho ještě upravit.
Budu moc ráda, když ho budete číst a podělíte se semnou o své zážitky. :)
T.